• Ново
10Pcs Нокти Датотека Бафер Двојно Страна Перат полски Сунѓерот Одбор 100/180 Тример Вар Уметност Полирање на Нокти Алатки,Сива
zoom_in

10Pcs Нокти Датотека Бафер Двојно Страна Перат полски Сунѓерот Одбор 100/180 Тример Вар Уметност Полирање на Нокти Алатки,Сива

DEN 530.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Повеќе Usages : Овие нокти датотека алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, исто така, совршен за добивање на ноктите гел/лепак off.Лесен за Користење : Ултра лесен, лесен за употреба.Овие прекрасни помине уметност алатки се одлични за поднесување ноктите пред да помине третман & помине проширување.Лесно и ефикасно да ги користат, ги отстранува сртовите на вашите нокти површината.Погоден за професионалци и дома mani-pedi првично училиште.Функција : Трајни и перат, работ, нема да се носи надвор лесно, може да се користи многу пати.Трае подолго од други слични чистење блокови.Кожата Пријателски : Ефикасна мелење и чистење, во меѓувреме нема да му наштети на кожата.Мора да ги Имаат во Салони и во Домашни : Нокти датотеки се одлични за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Мора да имаат професионални салони и diy помине уметност дома.Страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност како роденденски подарок, Божиќ подарок & ноќта на Вештерките Подарок.Пескарење Нокти Алатки : 100/180 Тример вар buffersanding лак : Тример вар buffernail уметност алатка : nail Trimmer вар : Страна на нокти датотека Bufferlime баферот : нокти датотека Buffer Nail Датотеки во Собата : Педикир Filesmanicure алатки за нокти : ноктите сјај бафер tools Nail Додатоци : Двоен Страна датотеки за nail100/180 Половина Месечината Sandpaper : Ноктите Пескарење Блокови Мелење Polishing Size : 80/120/180 pics Material : Acrylic Voltage : None Quantity : 10.

Избор на купувачот..