• Ново
10 Листови Свети Патрик Ден Привремена Тетоважа Лице Налепници за Деца & Возрасни Ирски Shamrock Тетоважи Свети Патрик Ден, Среќен Ден Партија Налепници Декорација Дода
zoom_in

10 Листови Свети Патрик Ден Привремена Тетоважа Лице Налепници за Деца & Возрасни Ирски Shamrock Тетоважи Свети Патрик Ден, Среќен

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Свети Патрик Ден Тетоважи Комплет】Пакетот вклучува 10 листови Свети Патрик Ден тетоважа налепници со различни модели во Ирски Shamrock елемент, 12*6.8 cm за секој лист.Доволно далеку за вашето лице и тело декорација, и, исто така, доволно за да ги споделите со вашето семејство или пријатели. 【Безбедно Материјал】Овие Ирски shamrock тетоважи се нетоксичен и безбеден за употреба.Тие се привремени тетоважи и лесно да се држи на лицето, грбот, рамениците и да било друг дел од вашето тело. 【Свети Патрик Ден Додатоци】Овие Свети Патрик Ден тетоважа налепници се популарни меѓу возрасните и децата.Horseshoes, Ирски Знамиња, Leprechaun, Мешавина на Злато, Виножито, пивски чаши, Опфаќа, Shamrock, Забава изреки и така натаму.Вашите деца сигурно ќе љубов за нив и да се забавуваат.Додадете повеќе празнична атмосфера за вашите идни Ирски настан!. 【Лесно да се Примени】Прво отсечени тетоважа и откине јасно филм, се држи на тетоважа на вашето тело, се впие тетоважа со влажен сунѓер, потоа, по 15 - 20 секунди отстранете ја белата книга на дното, и конечно да чекаат за да се исуши природно.Тетоважи е водоотпорен и ќе остане жив и да не згаснат, кој ви дозволува да трае 5 дена, за повеќето. 【Лесно да се Отстрани 】На Ирското Shamrock тетоважа модели ќе биде лесно да се отстрани, без повреда на вашата кожа.Едноставно нанесете мала количина на алкохол или ББ масло на тетоважа, по 10 секунди, избришете ја и назад, и тоа ќе бидат отстранети. 10 Листови Свети Патрик Ден се Соочуваат со Тетоважа Налепници за Деца & Возрасни, Ирски Shamrock Тетоважи, Свети Патрик Ден Партија Налепници Декорација Accessories Item Содржина : 10 x Свети Патрик Ден Тетоважа Налепница Sheets Size : 12*6.8 cm.Овие Ирски shamrock тетоважи се нетоксичен и безбеден за употреба.Тие се привремени тетоважи и лесно да се држи на лицето, грбот, рамениците и да било друг дел од вашето тело.Овие Свети Патрик Ден тетоважа налепници се популарни меѓу возрасните и децата.Horseshoes, Ирски Знамиња, Leprechaun, Мешавина на Злато, Виножито, пивски чаши, Опфаќа, Shamrock, Забава изреки и така натаму.Вашите деца сигурно ќе љубов за нив и да се забавуваат.Додадете повеќе празнична атмосфера за вашите идни Ирски настан!Прво отсечени тетоважа и откине јасно филм, се држи на тетоважа на вашето тело, се впие тетоважа со влажен сунѓер, потоа, по 15 - 20 секунди отстранете ја белата книга на дното, и конечно да чекаат за да се исуши природно.Тетоважи е водоотпорен и ќе остане жив и да не згаснат, кој ви дозволува да трае 5 дена, за повеќето.Ирскиот Shamrock тетоважа модели ќе биде лесно да се отстрани, без повреда на вашата кожа.Едноставно нанесете мала количина на алкохол или ББ масло на тетоважа, по 10 секунди, избришете ја и назад, и тоа ќе бидат отстранети.

Избор на купувачот..