• Ново
Прилагодливи Губење на Клупата целото Тело Тренингот Мулти-Цел Свитлива Приклонуваат Пад Вежба Тренингот Клупата за Дома Салата Кревање и Сила за Обука
zoom_in

Прилагодливи Губење на Клупата целото Тело Тренингот Мулти-Цел Свитлива Приклонуваат Пад Вежба Тренингот Клупата за Дома Салата Кревање

DEN 787.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Целосна Вежба】 : Нашата abs клупа може да се користи за мулти-функционална обука, како што се седат прозорци, нога стои, и hyperextension.Само една клупа што лесно може да се обучуваат на стомакот, раката и ногата на мускулите во исто време.Нејзините мултифункционален функцијата е многу погодна за вас да го користите дома. 【Прилагодливи Позиција】 : позицијата на седат до столче е прилагодлив, и на задните одбивни backrest може да се прилагоди во повеќе фази, кои можат да ги задоволат потребите на луѓето на различни висини, за седиште на вредноста.Во исто време, можете постепено може да се изберат различни навалите агли според фитнес принципи да ги исполни вашите различни фитнес потреби. 【Удобно Backboard】 : Од една страна, backrest опфатени со високо-одделение СТП кожа е не се лизга, носат-отпорни, удобно, и дише.Од друга страна, високо-квалитетни бисер памук може дополнително да се намали ризикот од задната мускулна вирус.Тоа е вреди да се спомене дека проширува одбор е и удобно и корисни за мускулите. 【Ергономски Кревање Кревет】 : пена перница да може ефективно да се задржи позицијата на нозе и да се обезбеди удобност.Покрај тоа, нашата концентрација табела е ергономски, па три стрес точки можат да се дистрибуираат притисок врз tailbone.Во исто време, можете да бидете поголеми мускулни групи. 【Тешки-должност Структура】 : седи-up столче е составен од тешки железни цевки рамка, која има добра стабилност и издржливост.Површината на боени има добар изглед.Нејзиниот капацитет на носивост е 330 фунти.Покрај тоа, гумени нозе не се само зголемување на стабилноста на наклонети workbench но исто така може да спречи подот од носење.Прилагодливи Тежина Клупа-Комунални тренингот Клупата, целото Тело Тренингот за Home Easy Чување : На клупата можат да стојат од страна потпирајќи се врз ѕидот за да се зачува простор, или со извлекувајќи Го Приклучокот, а на клупата може да биде набиен и се чуваат под креветот.Тешки-должност Изградба : Со врвен квалитет челик и триаголен механичка поддршка дизајн, таа го држи вашето тело обезбедени и поддржани во текот на светлина или интензивна workouts Ergonomic Целосно Прилагодлив : Прилагодлив Backrest 4 тренингот позиции за избор на тренингот options Strengthen Мускулите Вежбање : Погоден за гира притиснете, гира лета, една рака curl High Квалитет Целосна Пена Памук : Тоа им овозможува на нога да биде cushioned за време на вежбање и на нозете не е болно и се зголемува ниво на удобност.Лесно да се Свитка До : на Располагање за да го исклучите безбедност приклучок со рака.Спецификација : име на Производ : гира клупата Материјали : Челик/СТП Пакување големина : околу 32.5x8.7x15.0 инчен (Dxšxv) Бруто тежина : околу 30.9 LB Нето тежина : околу 28.7 LB Максимално оптоварување : за 330 LBThe пакетот вклучува : 1 x Гира клупата 2 x Drawstring 1 x англиски јазик прирачник.

Избор на купувачот..