• Ново
Spigen Течен Воздух Оклоп Наменета за Samsung Галакси Забелешка 20 5G Случај (2020) - Мат Црна
zoom_in

Spigen Течен Воздух Оклоп Наменета за Samsung Галакси Забелешка 20 5G Случај (2020) - Мат Црна

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тенок, форма-опремени и лесен.Форма-опремени да се одржува тенок профил и џеб-пријателски.Против пролизгување мат површина дава отпечатоци-отпор и удобност во секој зафат.Мили-Одделение за заштита и Воздух Перница Технологија за анти-шок заштита.Галакси Забелешка 20 Случај Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20.

Избор на купувачот..