• Ново
EFERO Навлажнувачки Рака Маска Ракавици Exfoliating Рака Печ Спа Ракавици Убавина Белење на Нега на Кожата Анти-Навремено Сушење 2Packs (2Pack Стил 6)
zoom_in

EFERO Навлажнувачки Рака Маска Ракавици Exfoliating Рака Печ Спа Ракавици Убавина Белење на Нега на Кожата Анти-Навремено Сушење

DEN 237.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бренд Име : efero.NET WT : 36 ML. 1, По чистење и сушење страна, отворен рака маска торба и да ги тргнеме на ракавици.2, се Стави на ракавици, бидете сигурни рака полна суштината. 3, Околу 45 минути ги тргнеме на ракавици, исплакнете со вода, а потоа исушете го со сува крпа. 4,По употребата на рака маска , рацете станува свиленкаста , мазна , beautiful5, употребата на 3-7 пати (секој ден 1pair) да се опорави како бебе-како меки раце.Бренд Име : efero Функција : Навлажнувачки Пол : Женски Број на Модел : рака маски Елемент : Вода , Растителни екстракти etc.NET WT : 36 ML рака маска : exfoliating рака маска рака крем страна на грижа : рака крем , навлажнувачки , белење рака кора : раце се грижи за белење на заби рака маска Функција : Бебе Рака Грижа , Moisturising , Белење , Кора од Мртвите Кожата Како да го користите рака маска : 1, По чистење и сушење страна, отворен рака маска торба и да ги тргнеме на ракавици.2, се Стави на ракавици, бидете сигурни рака полна суштината.3, Околу 45 минути ги тргнеме на ракавици, исплакнете со вода, а потоа исушете го со сува крпа.4,По употребата на рака маска , рацете станува свиленкаста , мазна , beautiful5, употребата на 3-7 пати (секој ден 1pair) да се опорави како бебе-како меки раце.( За да се добие подобар ефект , ви препорачуваме да ја користите неколку пати ).

Избор на купувачот..