• Ново
Слатки Животни Куче Микрофибер Косата со Крпа за Жените Анти Frizz Супер Абсорбента Брзо Сушење на Косата со Крпа и Завиткајте за Кадрава Коса Долга Густа Коса Жените
zoom_in

Слатки Животни Куче Микрофибер Косата со Крпа за Жените Анти Frizz Супер Абсорбента Брзо Сушење на Косата со Крпа и Завиткајте за

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

45 инчен Материјал : 100% полиестер (корални руно ткаенина) Моден Дизајн : Тока Дизајн + Ивица Дизајн + Еден Двострано Печатење * Големина Одговара на Сите Една големина одговара на жени, мажи, возрасните, а децата од сите стилови на косата и косата видови, исполнување на потребите на сите членови на вашето семејство. ~【Мулти-цел & Идеален Подарок】 : косата сушење крпа е погодна за возрасни и деца со сите типови коса во дневниот сушење коса и нега на коса.45 инчен, една големина одговара на сите( жени, мажи, возрасни и деца).~【Големина Одговара на Сите】 : косата сушење крпа големина е 24.Можете да направите копија или прават други работи додека се чека за вашата коса да се исуши, заштедувајќи ви време. ~【Брзо сушење & Дише】 : Нашата коса сушење крпа е направен од 100% полиестер, корални руно материјал, супер меки, одлична апсорпција на вода, и може да нежно и брзо сува коса за да се спречи грубост и штета. * Дише & Лесни косата со крпа има добра пропустливост на воздух, ќе не направи скалпот и косата се чувствувам целосен. * Ивица Дизајн на косата со крпа ивица дизајн, така што фен капа нема да биде лесно да се носи, испукана и деформирани, дури и во континуирана употреба и за перење.Тоа е многу лесен, така што не ќе се чувствуваат силно чувство.Без разлика на тоа каков вид на коса стил, нашата коса сушење крпа може да ги задоволи вашите потреби.И тоа е многу лесен, па така нема да има тешки чувство на вашиот врат.Спецификација : Големина : 24. * Идеален Подарок им Даде на косата со крпа на вашето семејство, пријатели, мајка, пријателка, може да им помогне да се грижи за нивната коса, и тие имаат здрава и убава коса.Вие само треба да заврши на вашата коса во коса сушење крпа, пресврт на косата со крпа и висат на копчето. ~【Трајни & Не е Лесно да се Падне】 : Нашата коса сушење со крпа ивица дизајн, тоа ќе не е лесно да попуштат, да носат или да се деформира, дури и ако се користи и изми ден по ден. * Повеќекратна употреба, Тоа е многу погоден за секојдневна сува коса и нега на коса, исто така, одговара за кога ќе се нега на кожата, лицето чистење, јога, работа, спорт и други затворен активности.Се се уште се грижиш за оштетување на косата квалитетот предизвикана од енергично помош на крпа или фен за коса да се исуши на вашата коса?Нашата коса крпа е супер меки и може брзо да се исуши косата, намалување на штетата предизвикана од страна на сушење на коса, и да може ефективно да го заштедите вашето време.Таа има добра пропустливост на воздух.

Size:
24.4 x 9.45 inch :
Material:
100% polyester (coral fleece fabric) :
Fashion Design:
Buckle Design + Edging Design + Single-Sided Printing :
* Size Fit All :
One size fit women, men, adults, and children of all hair styles and hair types, meeting the needs of all your family members. :
* Super Soft & Quick-Drying :
Coral fleece fabric makes it super soft to the touch, and it is highly absorbent, which can quickly dry hair. :
* Breathable & Lightweight :
hair towel has good air permeability, will not make the scalp and hair feel tight. And it's very lightweight, so there will be no heavy feeling on your neck. :
* Unique Buckle Design :
The hair towel with buckle design, easy to use, and it will naturally adjust according to your hair volume, better fixed on your head, and will not fall off easily. :
* Edging Design :
hair towel with edging design, so that the hair dryer cap will not be easily worn, cracked and deformed even in continuous use and washing. :
* Save Time :
Just wrap your hair with hair towel, and you can do makeup or other things while waiting for your hair to dry, saving you time. :
* Multiple Uses :
It is very suitable for daily dry hair and hair care, also fit for when you are skin care, facial cleansing, yoga, work, sports and other indoor activities. :
* Ideal Gift :
Give the hair towel to your family, friends, mother, girlfriend, you can help them take care for their hair, and they have healthy and beautiful hair. :

Избор на купувачот..