• Ново
MC Мода iPhone 12 Случај, iPhone 12 Про Случај, Симпатична [Прст Срцето Серија] Светлата Цртан филм Случај, Тенок Одговара Црна Браник со Полно работно Тело Мека TPU Случај за iPh
zoom_in

MC Мода iPhone 12 Случај, iPhone 12 Про Случај, Симпатична [Прст Срцето Серија] Светлата Цртан филм Случај, Тенок Одговара Црна Браник

DEN 214.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Apple i Phone 12/ i Phone 12 Про 6.1" [2020 Ослободување], Поддршка за безжично полнење.Материјал : На случај е направен од флексибилни Термопластични Полиуретан (TPU) и IMD (Во Калап-Декорација) Технологија.Направи Print Живописни и Никогаш нема да Згаснат.Те штити од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини.Прецизни cutouts за звучници, полнење пристаништа, одговорно копчиња.Совршена како роденден и празник подароци.Карактеристики на производот - 360° шок-апсорбирање на судрат заштита, покривање на сите 4 страни и копчиња, покрена усните да ви помогне да се заштити камера - Прецизни cutouts за сите пристаништа, копчиња и камерата; - Флексибилна мека TPU материјал, тенок-fit, лесни & издржлив, лесен за инсталација и полетување.Пакет Содржина Случај само, телефон или други додатоци во слики не се вклучени.По продажба на Услуги Превозот, се врати & замена услуги се обезбедени од страна , може да се купи овој телефон случај на леснотија.

Избор на купувачот..