• Ново
Црна Кањонот Водни Лили & Verbena Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler
zoom_in

Црна Кањонот Водни Лили & Verbena Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

DEN 1147.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мирис : Аква Verbena (Лимон, Грејпфрут, и Verbena се комбинираат со Водни Лили на Cedarwood и Сандаловина база).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Аква Verbena (Лимон, Грејпфрут, и Verbena се комбинираат со Водни Лили на Cedarwood и Сандаловина база).

Избор на купувачот..