• Ново
Црна Кањонот на Јапонска Слива Цвет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler
zoom_in

Црна Кањонот на Јапонска Слива Цвет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

DEN 849.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мирис : Јапонска Слива Цвет (Слатки сливи црешни, и остар црвено currant спогодба, во и топло powdery мошус).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Јапонска Слива Цвет (Слатки сливи црешни, и остар црвено currant спогодба, во и топло powdery мошус).

Избор на купувачот..