• Ново
Bestop 1121500 Винил Грижа За Полнење
zoom_in

Bestop 1121500 Винил Грижа За Полнење

DEN 1191.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Bestop Грижа за Полнење има сите три основни ткаенина грижа и protectant производи за Џип мека блузи, tonneaus и ткаенина додатоци сите во еден комплет.Имајте една во вашето возило и друг во гаража за сестрана употреба.Не-токсични формулации кои се еколошки безбедни и био-degradable.Bestop Почиста во 16-оз шише работи одлично на повеќето ткаенини плус длабоко чисти како тоа им помага да се извлече дамки.Bestop Protectant во 16-оз шише дава вашиот винил или пластични површини освежен изглед и УВ-отпор.Bestop Прозорец Почиста & полски во 8-оз шише помага да го оживее постари изгребани или scuffed винил windows.Ткаенина се грижи за сите Џип, камион или автомобил на сите во еден комплет.Bestop Protectant е развиена исклучиво за Bestop да се обезбеди целосна заштита на системот за повеќето Bestop Меки Врвови и Додатоци.

Избор на купувачот..