• Ново
Brava Кожата Бариера Избрише, Стинг-Бесплатно, Алкохол-Бесплатно, Силикон-Based - 30 Секој / Кутија
zoom_in

Brava Кожата Бариера Избрише, Стинг-Бесплатно, Алкохол-Бесплатно, Силикон-Based - 30 Секој / Кутија

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се продава од Кутијата.Количеството на Кутија : 30 EA.Категорија : Брише.Производ Класа : Ostomy.Brava Кожата Бариера Избрише, Стинг-Бесплатно, Алкохол-Слободни.Силикони-базирани производи кои нудат тенка заштитна бариера на кожата.Заштита против stoma излез и лепила.Сува неколку секунди. [ Продаваат од страна на Кутијата, Количина на Кутија : 30 EA, Категорија : Брише, Производ Класа : Ostomy ].

Избор на купувачот..