• Ново
Кожи A200 Мажите Компресија Долго Хулахопки
zoom_in

Кожи A200 Мажите Компресија Долго Хулахопки

DEN 2640.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 75% Најлон Микрофибер/25% Spandex.Увезени.КОЖИ докажано инженерните од тебе компресија ја подобрува циркулацијата и се добива повеќе кислород до вашите мускули.КОЖИ Мускулите+ намалување на мускулна вибрации кога сте активни, минимизирање на оштетување на мускулите за време на спорт.Карактеристики КОЖИ искриват поврзана ткаенина, влага wicking и 50 + UV заштита.Без оглед на вашиот спорт, нашата A200 Мажите Компресија Долго Хулахопки ќе ја зголеми вашата циркулација, со повеќе крв богата со кислород до вашите мускули, па ќе може да се изврши подобро за подолго време.Подобрување на циркулацијата, исто така, значи крв лактат е ре-кружи повеќе effectively.By стратешки завиткување и поддршка на вашите мускули, КОЖА облека, исто така, ја намалува мускулната вибрации, па таму е помал ризик од повреда.Без разлика дали сте посветени на спортот fiend или активен отворено човек секој викенд, ќе бидете сигурни дека да се забележи разликата.На A200 Мажите Компресија Долго Хулахопки исто така функција внатрешен копче џеб и прилагодена crotch за поголема удобност, заедно со облик на inseam за да се избегне триење меѓу колената.На хулахопки имаат храбар КОЖИ крои и новото покрена тактилни логоа на корселе.

Избор на купувачот..