• Ново
adidas Жените Essentials Тенок 3-Ленти Tee
zoom_in

adidas Жените Essentials Тенок 3-Ленти Tee

DEN 414.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Женски спортски т-маица за секојдневна облека.Тенок одговара прегратки телото за елегантен изглед.Crewneck за удобно се вклопуваат.Кратки ракави за лесно, ладење носат.Нашите памук производи за поддршка на одржлив памук земјоделство.Ова е дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Прикажи ги исклучите спортски стил на целиот ден, долго.Оваа женска маица е намалување тенок и прегратки на вашето тело за елегантен изглед.Класичен-изгледа 3-Ленти на ракавите се задржи оваа кошула се вкоренети во adidas наследство.

Избор на купувачот..