• Ново
Нерѓосувачки Челик Штекер Кап Завртки Хексадецимален Главата Гром Ореви Асортиман Комплет со Кутија 205PCS
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Штекер Кап Завртки Хексадецимален Главата Гром Ореви Асортиман Комплет со Кутија 205PCS

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик, обезбедување на сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини.Многу различни големини на завртки се исполнат различни луѓе барања, потребата од вашиот почетен живот.Пакет Количина : 205 PCS.Сите завртки и навртки ќе бидат спакувани во здрав погодно случај, може да се користи за складирање кутија,се организира за вас.Вклучувајќи Рамна глава внатрешна хексагонални завртки, Круг-раководител на внатрешна хексагонални завртки, Куп-раководител на внатрешна хексагонални завртки, Хексагонални завртки за гума, Хексагонални завртки, Телото Школка Клип Р Иглички.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Сосема нов во секоја спакувана.Една пластична случај содржат замена завртки и навртки за Traxxas коса црта 4 X4.Полиран челик боја и нерѓосувачки челик, градежништвото, обезбедување на сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини.Идеален за употреба во ограничени области како што е одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Постојат многу различни должина на хексагонални завртки дека може да се користи за различни цели.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Спецификации : Точка име : Завртка Kit Material : Нерѓосувачки steel Screws големина и количина : Рамна глава внатрешна хексагонални завртки : 4*12 15pcs3*8 10pcs3*14 10pcs Круг-раководител на внатрешна хексагонални завртки : 4*10 10pcs3*40 5pcs3*12 10pcs3*6 10pcs Cup-раководител на внатрешна хексагонални завртки : 2.5*8 10pcs3*18 20pcs4*14 10pcs3*10 10pcs3*20 20pcs 3*30 10pcs3*8 30pcs Hexagon завртка за гуми : M4 5pcs Hexagon завртка : M3 10pcs Body Школка Клип Р Игли : 10pcs Package информации : Пакет големина : 14.5 * 7 * 2.2 cm / 5.7 * 2.75 * 0.86 in Package тежина : 221g / 7.79 oz Poly торба package Package листа : 1 * Завртка Комплет со Кутија.

Избор на купувачот..