• Ново
Houjing Електронска Опрема & Кабел Организатор Складирање Торба Splashproof 3-Слој Патент Торбичка Мултифункционален за Патување
zoom_in

Houjing Електронска Опрема & Кабел Организатор Складирање Торба Splashproof 3-Слој Патент Торбичка Мултифункционален за Патување

DEN 479.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Поздравниот-доказ платно изработени, кои се трајни и се носат-отпорни.На сунѓерот браник и се зацврсти лента поправи сите предмети во место за да се спречи гребнатини, хитови и паѓа. 2. 3 слоеви дизајн, со решетката за замрзнување за лесен пристап.Голем капацитет, многу корисна и лесна за користење. 3. Погоден за разни електронска опрема, како што се камера, мобилен напојување, датум кабел, полнач и повеќе. 4. Повеќе прегради за складирање и убав дизајн.Имајте на додатоци со цел да се спречи гребнатини и прашина акумулација. 5. Лесен за носење, погодна за активности на отворено.Дршката рака ви овозможува да се одржи на случајот со една рака лесно. 1. Поздравниот-доказ платно изработени, кои се трајни и се носат-отпорни.На сунѓерот браник и се зацврсти лента поправи сите предмети во место за да се спречи гребнатини, хитови и паѓа.2. 3 слоеви дизајн, со решетката за замрзнување за лесен пристап.Голем капацитет, многу корисна и лесна за користење. 3. Погоден за разни електронска опрема, како што се камера, мобилен напојување, датум кабел, полнач и повеќе.4. Повеќе прегради за складирање и убав дизајн.Имајте на додатоци со цел да се спречи гребнатини и прашина акумулација. 5. Лесен за носење, погодна за активности на отворено.Дршката рака ви овозможува да се одржи на случајот со една рака лесно.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Опис : Материјал : крпа, sponge Size : Како на сликата shown Color/Стил : Како на сликата shown Weight : 270g Include : 1 x Складирање Торба(само).

Избор на купувачот..