• Ново
Зголеми Цвет Туш Завеса Куки Прстен ,Двојно Куки,не ' Рѓосувачки Челик Rustproof Ролери Декоративни Куки 12-Pack (црвена Роза)
zoom_in

Зголеми Цвет Туш Завеса Куки Прстен ,Двојно Куки,не ' Рѓосувачки Челик Rustproof Ролери Декоративни Куки 12-Pack (црвена Роза)

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♬♬ Имаат добар туш завеса,Повеќе сакаат добра кука, се Зголеми двојно куки додадете повеќе убавина. ♬♬ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие двојно виси туш завеса куките се направени направени на напредни Смола и Нерѓосувачки Челик,rustproof , издржливи. ♬♬ УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Домот Зголеми Цвет куки направи вашата бања ќе изгледа домот Прилично,Плус тркалање на топката погоре е подобро да се користи и повеќе убави,Е уникатен. ♬♬ ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА - Овие куки се погодни ги собере сите стандардна големина туш завеса прачки.Само рака туш завеса куки се одржи, безбедно на директно или криви туш завеса прачки. ♬♬ 100% РИЗИК НАБАВКА : Не двоумете се да се приклучат на вашата шопинг кошничка сега! 30 дена гаранција за враќање, па можете да остатокот увери дека храбар купување.ЛУКСУЗЕН НАЧИН Е ФИЛОЗОФИЈА : им Помогне на секој клиент да живеат опуштено и пријатно живот.Ние нудиме 45 ден парите назад гаранција и 1 година се грижи слободен гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволително решение, само треба да се добие Туш Прозорец Завеса Двојно Куки!НАПРАВЕН ВО MAOFACEGIRL Е : Зголеми Цвет-не ' Рѓосувачки Челик Rustproof Ролери Декоративни Куки Туш Прозорец Завеса Двојно Куки.ОДГОВАРА ТУШ ПРАЧКА ПРАЧКИ ГОЛЕМИНА : Одговара на сите стандардна големина туш завеса прачки.ТЕЖИНА И големина на ПАКУВАЊЕ : 12 зголеми двојно куки / транспарентен ПВЦ кутија,Една тежина 0.30 КГ.ИМЕ И МАТЕРИЈАЛ : Туш Прозорец Завеса Двојно Куки,не ' Рѓосувачки челик+смола се зголеми .БОЈА И ГОЛЕМИНА : N499 нерѓосувачки челик двојно кука+бела роза, N499 нерѓосувачки челик двојно кука+црвена роза,N499 нерѓосувачки челик двојно кука+пурпурна роуз, N499 нерѓосувачки челик двојно кука+зголеми црвена роза.Голема кука внатрешен дијаметар 1.45 инчи,Мала кука внатрешен дијаметар 0.39 инчи како на сликата покажува.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ: Имаат добар туш завеса,Повеќе сакаат добра кука, се Зголеми двојно куки додадете повеќе убавина,Зголеми Цвет Туш завеса куки имаат многу атрактивен изглед.декоративна шема создава живи сцена.Постојат пет мали, ролери топчиња на врвот на прстените која толку лесно се тркалаат на туш род, Нека овие малку Цвет живееме.

Избор на купувачот..