• Ново
Camco 44510 Тешки Израмнување Блокови, Идеален за Израмнување на Единечни и Двојни Тркала, Хидраулични Дигалки, Јазикот Приклучоци и Тандем Оски (10 Парчиња, Фрустрација-
zoom_in

Camco 44510 Тешки Израмнување Блокови, Идеален за Израмнување на Единечни и Двојни Тркала, Хидраулични Дигалки, Јазикот Приклучоци

DEN 783.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

10 interlocking блокови магацинот до саканата висина за безбедно и лесно израмнување.Силните и трајни изградба.Солидна дното за да се помогне да ги задржи од тоне во мека подлога.Вклучува zippered складирање чантата со рачка.Секој израмнување блок мерки 8.5 инчен x 8.5 инчен x 1 инч.Тешки блокови се безбедни и лесни за употреба.Тие нудат многу опции за израмнување на еден тркала, двојни тркала, хидраулични дигалки, јазикот приклучоци, стабилизатор приклучоци, 5 тркала приклучоци и тандем оски.Го прилагодите вашиот нивоа : Оџакот interlocking блокови до саканата висина.Силни и издржливи блокови се достапни во десет блок во собата и четири блок се изгради во собата.Патентирана.Секој комплет доаѓа во практично складирање торба.На Camco Израмнување Блокови ви овозможува да магацинот на interlocking блокови до саканата висина за безбедно и лесно израмнување.Овие блокови може да се користи со еден тркала, двојно тркала, хидраулични дигалки, јазикот приклучоци, стабилизатор приклучоци, 5 тркала приклучоци и тандем оски.Camco е RV Израмнување Блокови се направи полесно за да го прилагодите вашиот нивоа.Едноставно оџакот на interlocking блокови заедно до вашата посакувана висина.Тие имаат силен, издржлив изградба и солидна дното за да се помогне да ги задржи од тоне во земјата.Конструиран со патентиран дизајн за да се оптимизира и силата и тежината, на смола е УВ стабилизирана и изграден за да трае дури и кога се изложени на сончева светлина, за подолг период на време.Светла, видливи жолта боја ви помага да се види ги така да не се остават зад себе.Тие, исто така може да се користи за да помогне да се спречи вашиот стабилизатори од тоне во мека подлога.Camcos RV Израмнување Блокови мерка 8.5 инчен x 8.5 инчен и може да се користи со магацинот приклучоци, приколка јазици, 5 тркала приклучоци и замав на раката поддржува.Ако нечистотија или остатоци се изгради во израмнување блокови, само не удирајте го и црева од пред складирање.Производ вклучува zippered складирање чантата со рачка за да ги задржи сите заедно, кога не се користи.Camco прави квалитетни производи за RVing, пловењето, кампување, влечење, tailgating, бразилецот и повеќе.Нашите производи помогне да се земе вашата страст за отворено за да на следното ниво.Во срцето, Camco е мала компанија со големи аспирации.Од 1966 година, имаме заработено репутацијата за обезбедување на подобри од стоката со висок клиент одобрување.Ние исто така работиме со пронаоѓачи, претприемачите и малите бизниси да го донесе иновативни производи во пазар.Во нашите основни, ние веруваме во производство исклучителни производи и да испорачуваат супериорна услуга – сите со истовремено обезбедувајќи голем клиент искуство.Нашата компанија седиште се наоѓа во Greensboro, Северна Каролина.Camco, исто така, има голем број производствени капацитети во сад и во целиот свет.Истражуваат вашиот отворено страст со Camco.Голема спомени се само една авантура далеку.

Избор на купувачот..