• Ново
adidas Мажите Крајната 2.0 Новина Хедер Поло
zoom_in

adidas Мажите Крајната 2.0 Новина Хедер Поло

DEN 617.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Полиестер, 12% Elastane.Увезени.Копче затворање.Линија Сува.Редовно се вклопуваат е поширок на телото, со директно силуета.Влага-wicking ткаенина; UPF 50+ UV заштита.Четири-насочно водат ткаенина.

Избор на купувачот..