• Ново
ZXNYC Триаголник Кревет Назад Перница Перница, Читање Кревет Остатокот Перница Daybed Backrest Поддршка Перница Монтажни Душекот Читање Перница (Боја : Портокал, Големина : 7
zoom_in

ZXNYC Триаголник Кревет Назад Перница Перница, Читање Кревет Остатокот Перница Daybed Backrest Поддршка Перница Монтажни Душекот

DEN 3503.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Најдобар дизајн за деца и возрасни : Премиум читање перници специјално дизајниран за да се обезбеди удобност и здравје за одмор и време за вас и вашите деца.Исто така работи и како lumbar поддршка за породилно.Поддршка перница обезбедува пространа и пријатно област на вашата насекаде.Деца и возрасни, сите ќе уживате во релаксирачки, во овој кревет перница, за неколку часа.Независна лагер дизајн : дизајнот на повеќе монтажни позиционирање токи е усвоен за да се спречи backrest од се оштетени поради долгорочна зависност.Капакот е пренослив и машина перат.По капакот е отстранет, тоа содржи независна внатрешна лагер, која е лесно да се чисти и го прави животот повеќе хигиенски и здрави.Џеб дизајн : мека и удобна триаголен поддршка перница има поширока дното, и има мал џеб да се стави вашиот мобилен телефон или со далечински управувач или било какви објекти ќе сакате да добиете блиску до.Сокриени looper, двојно патент, скриен патент дизајн, може да се продолжи работниот век.Триаголен Облик : Дизајнирани за поддршка на грбот, вратот и рамениците и ви помага да се ублажи болката во грбот со одржување на правилна положба на телото при одмор.Четири-точка за поддршка, одговара на кривата на човечкото тело.Погоден за сите видови на sedentary луѓе, кога сакате само да се релаксираат во кревет или читаат списание, удобноста е насекаде.Не е лесно да се деформира : висок квалитет на кадифен ткаенина е многу мека на допир.Кога оптоварување во облик на backrest е компресирана, тоа веднаш ќе се враќа и се врати во својата првобитна полно работно оптоварување државата, и може да останат целосно во секое време.Никогаш не се грижите за деформација.може да се користи за кревет, софи, заливот windows, душекот, децата playrooms, канцеларии и било каде на друго место да се потпреме на.Се Уште Се Загрижени За Половината Здравје?Нашите Перници Можат Да Се Заштитите Од Стресот,Го Заштитите Вашиот Lumbar ' Рбет И Да Ви Обезбеди Удобно Пристигнување Искуство.Топла Подарок За најблиски И Семејството Members This големи headboard перница маска е направена од памук, лен, поместена со висок квалитет бисер памук, со оптоварување во форма на перница нуди удобно во грбот и вратот поддршка при читање и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА.Headboard Перница многу помек и повеќе прилагодливи од headboard.Ако сакате да лежи рамно, но се уште се вратот и главата за поддршка, вие само се наведе и имаат рамниот крајот близина на вашиот врат.Секој има различни вратот или грбот позиции кои тие сакаат кога заспијам.Нашите разноврсна кревет оптоварување перница може да се обезбеди постепено или стрмната падина која им овозможува на вашата глава да се воздигне да се добие само на точниот износ на притисок.Име : Триаголен Оптоварување Перница Headboard Cushion Jacket материјал : кадифен fabric Filling : PP cotton Package Вклучуваат : 1 x Читање Pillow Note : 1. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.2. Поради рака намали и рачно шиење, ве молиме оставете 1-2 cm големина отстапување.3. Ве молиме имајте предвид дека ние компресира овој производ во погодно за складирање кеса, па тоа трае неколку дена, да се врати во нормална дебелина по отворањето на пакетот.Ве молиме сува перница во сонцето прво, тоа ќе закрепне побрзо во сонцето.

Избор на купувачот..