• Ново
Farenheit F-721NX Ingenix GPS Навигацијата во Една Цртичка DIN DVD AM/FM Приемник со 7-Инчен Прекумерно LCD Екран и Bluetooth v2.1
zoom_in

Farenheit F-721NX Ingenix GPS Навигацијата во Една Цртичка DIN DVD AM/FM Приемник со 7-Инчен Прекумерно LCD Екран и Bluetooth v2.1

DEN 1895.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

GPS свиок-по-свиок навигацијата за USA & Canada.Насоки, омилени листа, програмабилни дома дестинација, дестинација за гориво проценки, мулти-јазична, мулти-родови гласови, предупредувања за ограничување на брзина, и повеќе.Мапи и POI податоци од Tom Tom.Bluetooth V2.1 зголемува цената на пренос на 2.1 Mbit/s.Се зголемува јасност & практично го елиминира несакани нарушување време на повици и безжични MP3 аудио репродукција.Пренос на телефон книга контактите, да ги гледате последните повик логови, и крак MP3 аудио траки.Дојдете преку вашиот i Phone, i Pod Touch, Класика, или Нано, да се најде вашите омилени песни.Опциите за пребарување вклучуваат според Албум, Изведувач, Жанр, Плејлиста, или целата листа на нумери.Скок преку листи од страна на првиот алфа лик да се движи. (бара IP-5 C кабел).DSP карактеристики вклучуваат дигитални 7-бенд еквилајзер со 9 фабрика мемории & 3 сопствени тактики, во реално време аналитичар, индивидуални извор ниво на приспособување, променлива subwoofer ниво на контрола со ниска помине crossover и звучни стоп контроли.Репродукција на MP3, WAV, FLAC, & AC3 аудио фајлови, или MP4, WMV, Div X, & Xin видео фајлови од до 32 GB SD или USB уред.Уметнички дела трансфери ако се достапни.INGENIX единици ќе читате датотеки од USB хард диск, до 250 GB капацитет.INGENIX напојува извор единици се користи комерцијален мотор со 700 MHz ПРОЦЕСОР процесор & WIN CE 5.0 оперативен систем.Најчесто се наоѓаат во Компактен netbooks, како молња брзо функција обработка не е можно во некоја резервни автомобилски мултимедијален систем, до сега.INGENIX програмирање носи уникатна карактеристика апликации за да ги врвовите на вашите прсти.

Избор на купувачот..