• Ново
074797-250MG - Size : 250 mg - 4,6-Dichloro-5-iodopyrimidine >=95% - Секој (250mg)
zoom_in

074797-250MG - Size : 250 mg - 4,6-Dichloro-5-iodopyrimidine >=95% - Секој (250mg)

DEN 856.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 250 mg.Добавувачот Нема. : 074797-250 MG.VWR Каталог Број : 102538-270. Единица : Секој (250mg). : . 074797-5 G 074797-1 G 074797-250 MG Чистота : 95+% CAS : 1137576-38-5 MDL Број : MFCD18072689 Молекуларна Формула : C4 HCl2 IN2 Молекуларна Тежина : 274,88 Опасност : Надразнување.

Избор на купувачот..