• Ново
Жените Y2K Ruched Кавга Мини Здолниште Harajuku Висока Половината Pleated Чипка Атлетик А-Линија Тенис Skort E-Девојка Streetwear
zoom_in

Жените Y2K Ruched Кавга Мини Здолниште Harajuku Висока Половината Pleated Чипка Атлетик А-Линија Тенис Skort E-Девојка Streetwear

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Spandex,Чипка. 【Азија Големина Plz Цел 1 или 2 Големина До】Материјал : Жените солидна ruched кавга здолниште, направен од висок квалитет на полиестер и spandex, Мека, дише, еластичен и удобен за носење.Дизајн : Жените y2k мини здолниште, Панк, Harajuku, Boho стил.Моден pleated здолниште со висок појас, над коленото, тенок одговара, сонцето и месечината print/plaid/флорални/чипка крпеница, А-линија мини тенис здолниште. 90-тите години e-девојка streetwear, Y2k здолниште за тинејџерски девојки, жени.Повод : Девојки goth панк plaid здолниште.Погоден за повик за секојдневно носење, училиште, датум, плажа, Tik Tok, ноќта, партија, пикник, одмор, cosplay, фаза на изведба, општествени собири.За сите сезони, пролет, лето, есен, зима.Големина : S/M/L/XL.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купат.Жените училишни униформи plaid pleated костим мини здолниште.Атлетик А-линија bodycon тенис skort.Пакет : 1*Жените Ruched Здолниште Y2 K А-линија Мини Здолниште.Жените Y2 K Ruched Кавга Мини Здолниште Harajuku Висока Половината Pleated Чипка Атлетик А-Линија Тенис Skort E-Девојка Streetwear Големина(cm) S Половината : 62 Хип : 74 Здолниште Должина : 39 M Половината : 66 Хип : 78 Здолниште Должина : 40 L Половината : 70 Хип : 82 Здолниште Должина : 41 XL Половината : 74 Хип : 86 Здолниште Должина : 42 Големина(инчен) S Половината : 24.41 Хип : 29.13 Здолниште Должина : 15.35 М Половината : 25.98 Хип : 30.71 Здолниште Должина : 15.75 L Половината : 27.56 Хип : 32.28 Здолниште Должина : 16.14 и делови XL Половината : 29.13 Хип : 33.86 Здолниште Должина : 16.54 Белешки : може да биде 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини.Големина на табелата е за повикување само; не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Пакет Содржина : 1 x Здолниште Ветување : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Избор на купувачот..