• Ново
QTi Не-Предизвика, Не-Магнетни 1 Вози Штекер 1-13/16
zoom_in

QTi Не-Предизвика, Не-Магнетни 1 Вози Штекер 1-13/16

DEN 1353.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Beryllium Слободни.Висока Сила, Цврстина и Трајност.Не-Магнетни.Еколошки.Добра Спроводливост.QTi Не-Предизвика, Не-Магнетни Алатки се произведени од пробив Бакар Титаниум алуминиумски. 100% Beryllium слободни и прв во класа со издржливост и безбедност.За употреба во запаливи и магнетни средини.

Избор на купувачот..