• Ново
Стенли N218-263 Националните Хардвер 4006Bc Навој Род, Не 10-32 X 36, Челик, Цинк Позлатен
zoom_in

Стенли N218-263 Националните Хардвер 4006Bc Навој Род, Не 10-32 X 36, Челик, Цинк Позлатен

DEN 1591.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

10/32 x 3' s.А.E.Навој род.Ung парична казна тема големини.Може да се drilled, се сече, загрева, облик.Националната хардвер навој род, серија : 4006 Bc, нема 10 - 32 конец, 36, во вкупна должина, unf конец, челик, цинк позлатен, 300 lb.Безбедно работно оптоварување, за бесење, поврзување, стегање и поддршка во Водовод, греење и електрични апликации и други не-it-yourself проекти. 10/32 x 3' s.А.E.Навој род.Ung парична казна тема големини.Може да се drilled, се сече, загрева, облик.

Избор на купувачот..