• Ново
SEISSO Светат во Темница Пигмент во Прав, Светлечки Прав Боја со УВ Ламба за Епоксидна Смола Проект, Акрилна Боја, DIY Смола Занаети, Долготраен Сјај во Прав, 12 Боја
zoom_in

SEISSO Светат во Темница Пигмент во Прав, Светлечки Прав Боја со УВ Ламба за Епоксидна Смола Проект, Акрилна Боја, DIY Смола Занаети,

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

12 Бои, Сјај во Прав со УВ Ламба - Доаѓа со 12 бои долготраен сјај прашок во шише.Доаѓаат со UV светло, но не вклучуваат батеријата(3 ААА батерии се потребни).Светлечки Прав Боја за Темата Партија Оркестарот - Ова светат во темница пигмент во прав е совршена боја за ноќта на Вештерките, фестивали, тема партија, боја се кандидира, ноќ-испис со пријатели, и многу повеќе активности во темно или во текот на ноќта за лице сликарство или тело сликарство.Долготрајни s ден или ноќ, за да се направи тоа сјај, треба да се користат извор на светлина за полнење на пигменти за 10-20 минути, а потоа тоа ќе светат во темница автоматски.Сјај во прав е еден вид на светлина складирање прозрачна производ, што ја чува светлината енергија преку апсорбирање на различни видливи извори на светлина, како на светлина и со светлина, и тогаш тоа може да светат во темница средина.За брза и интензивна енергија, користете светли, директен извор на светлина.

Избор на купувачот..