• Ново
10 Компјутери Дијамант Вежба Битови,плочка машина алатка во Собата,керамички вежба малку Шупливи Ударна Дупка Видов Сет,за Стакло Мермерна Плочка 3-50mm (сребро)
zoom_in

10 Компјутери Дијамант Вежба Битови,плочка машина алатка во Собата,керамички вежба малку Шупливи Ударна Дупка Видов Сет,за Стакло

DEN 647.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. [Ефикасна дупчење] : electroplated emery материјал, дебели лемење emery, трајни, поостри дупчење, мазни линии без гребење, повисока ефикасност, силна жилавост и одлична стабилност, која може да го продолжи својот животен век. [Остри и мазна сечење] : Висок квалитет на перформанси може да обезбеди одлична точност и сечење сила, која е многу погодна за создавање на чисти и точни дупки за да се постигне мазна и прецизни површински третман. [10 големини] : вклучувајќи ги и следниве дијаметри : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 18mm, 32-милиметри, 50mm. 10 различни вежба битови, преку прецизни и точни дупчење, се работи попаметно и да се зголеми продуктивноста , Да се задоволат различните потреби. [Не е лесно да се деформира] : дупка видов има висока цврстина, не е лесно да се деформира при дупчење процес, и има подобри перформанси.Тоа е компатибилен со сите стандардна големина вежба делови и може да се намали чисти круг дупки брзо.Тоа е добар помошник за вас и може да се користи. [Широк спектар на употреба] : Ова дијамант-обложена дупка виде глава може да се користи за да се отстрани прстени на стакло, мермер, керамички плочки, керамика, ПВЦ или други материјали.Кога дијамант малку работи, ве молиме продолжете да додадете вода за да се намали дупчење брзина, намалување на дупчење притисок, и да се зголеми подмачкување на водата во голема мера го продолжува работниот век на вежба малку.Тоа е многу погоден за создавање на чисти и точни дупки во стакло и плочки.Тоа е подобро да се користи со електрична вежба (не се вклучени во проектот).Инсталација метод : погоден за инсталација на рачен електрични дупчалки, електрични дупчалки, мобилни магнетни вежби, итн., за брзо сечење на чисти круг дупки.Име : Мулти-функција дупка настроената Материјал : electroplated emery Количина : 10 (1 дупка видов вежба за секоја големина) Дијаметар опсег : 0.12 во (3мм) / 0.16 во (4mm) / 0.2 во (5mm) / 0.24 во (6mm) / 0.31 во(8мм) / 0, 4 во(10мм) / 0.47 во (12mm) / 0.71 во (18mm) / 1.26 во (32-милиметри) / 1.97 во (50mm) Пакет се вклучени : 10 x Дијамант Вежба Битови Информации : Вода за ладење е потребна при дупчење, бидејќи високата температура ги прави дупка настроената помалку издржливи.

Избор на купувачот..