• Ново
На Hillman Група 140015 Хексадецимален Машина Завртки Орев, 6-Инчен од страна на 32-Инчен, 100-Пакет
zoom_in

На Hillman Група 140015 Хексадецимален Машина Завртки Орев, 6-Инчен од страна на 32-Инчен, 100-Пакет

DEN 175.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Цинк слој за отпорен на корозија заврши.Бидете сигурни дека не да му го одземе вашиот ореви со текот на затегнување.Бидете сигурни да го користите лешник што е во согласност со вашата други сврзувачки елементи.Овие оближена со цинк превоз завртки функција 10-24 груб навој конец, мерка 3/16" во дијаметар, 2", во должина, и вклучуваат хексадецимален орев да се направи комплетна fastener.Предмети се продаваат поединечно во мало.Опис на производот На Hillman Група 140015 Хексадецимален Машина Завртки Орев, 6-Инчен од страна на 32-Инчен, 100-Пакет Од Производителот Хексадецимален машина завртка ореви се користи за прицврстување на гром кога механички се приклучи материјали заедно.Овој тип се однесува на ореви користи со помали машина завртка големини под 1/4".Машина завртка завртки се дизајнирани да се користи со машина завртки.

Избор на купувачот..