• Ново
1986 Topps #374 Стив Млади Buccaneers ДЕБИТАНТ РК PSA 6 Категоризирани Фудбал Картичка МАК
zoom_in

1986 Topps 374 Стив Млади Buccaneers ДЕБИТАНТ РК PSA 6 Категоризирани Фудбал Картичка МАК

DEN 1319.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Продажба на гроздобер и модерни Спортски картички и категоризирани и ungraded, отворена и неотворена.Продажба на autographs премногу.Сите autographs се потврдени од страна на реномирана authenticators PSA/ДНК.Безбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј, Не спорт Картичка Картички, поставува, кутии, синглови, колекции.Оценување на картички главно се PSA и SGC БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.КУПУВАЊЕ на бејзбол фудбал, кошарка, хокеј не спорт картичка колекции .Јас не купи!!Контактирајте ме. 1986 Topps #374 Стив Млади Buccaneers ДЕБИТАНТ РК PSA 6 Категоризирани Фудбал Картичка МАК.Овој оглас е за 1986 Topps #374 Стив Млади Buccaneers ДЕБИТАНТ РК Оценување на Фудбалот Картичка оценети од страна на PSA како PSA ЕКС-MT 6. Картичката е прикажано во првиот скенирање.На задната страна на картичката е прикажано во втората скенирање.Пет картички се прикажани во втората скенирање, но само на една карта што е опишано во наслов и што е прикажано во првиот скенирање е вклучена.Натпреварот PSA сериски број на картичката во првиот скенирање за тоа во вториот скенирање за да се утврди кој назад одговара на картичката се наведени.Голема картичка!.

Избор на купувачот..