• Ново
Бебе Девојка St Patrick 's Day Shamrock Облека Долг Ракав Romper+ Туту Здолниште+ Headband+ Нога Потоплите 4 Компјутери Set
zoom_in

Бебе Девојка St Patrick 's Day Shamrock Облека Долг Ракав Romper+ Туту Здолниште+ Headband+ Нога Потоплите 4 Компјутери Set

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Материјал : Памук мешавина, новородено бебе девојка bodysuit сет, мека и кожа-пријателски, дише и удобно да се носат, да им даде на вашиот малку девојка совршен прв Свети Патрик ден.Дизајн : Долго кавга ракав, shamrock печати бебе девојка onesie, чипка tulle фустан, зелена искра sequins bowknot headband и shamrock чорапи се направи вашите деца loong модерен и симпатична.Предвремени затворање копчето bodysuit, еластичен појас здолниште, user - friendle и лесно да се стави за вклучување/исклучување или промена на пелена.Повод : Бебе бебе девојка frist Свети Патрик ден jumpsuit сет, најдобриот подарок за вашето семејство и пријател како роденден, бебе туш и празник подароци.Тоа не е само одличен подарок за вашите деца, но исто така одличен подарок за децата на вашето семејство и пријатели.Погодна за секојдневно носење, затворен, на отворено, забава, фотографија, празник.Симпатична костим за вашата девојче.Големина : Бебе девојка shamrock onesie поставите погоден за 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци.Пакет : 1x новородено бебе девојка долг ракав romper 1x туту здолниште 1x bowknot headband 1x Нога потоплите чорапи.Новороденото бебе бебе девојка симпатична shamrock облека поставите мојата 1 свети патрик ден romper+ туту фустан+ bowknot headband+ нога потоплите 4pcs облека во собата, им даде на вашиот мала принцеза совршен прв свети патрик ден Големина(инчен) Блузи Должина : 14.96 Биста : 17.32 Здолниште Должина : 7.48 Возраст : 0-3 Месеци Блузи Должина : 15.75 Биста : 18.11 Здолниште Должина : 7.87 Возраст : 3-6 Месеци Блузи Должина : 16.54 Биста : 18.90 Здолниште Должина : 8.27 Возраст : 6-12 Месеци Спецификации Материјал : Памук, мрежа Стил : Тренд, моден Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm разлика според упатство за мерење. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 3.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Пакет Содржина 1 x Romper 1 x Здолниште 1 x Headband 2 x Нога потоплите Ветување Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Избор на купувачот..