• Ново
Тепих на Подот Мат Флорални Черепот Уметност Оркестарот Не се Лизга Машина Перат Круг Област Килим Мат Дневна Соба Мека Деца Playroom Дома Декор 27.6 ВО
zoom_in

Тепих на Подот Мат Флорални Черепот Уметност Оркестарот Не се Лизга Машина Перат Круг Област Килим Мат Дневна Соба Мека Деца Playroom

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожата-friendly и удобен : висока густина памук, абсорбента, не се лизга, мека на допир, не-исчезнува, средниот слој е сунѓер, кој може ефикасно да се ослободат од притисок на ногата, погоден за градинки и деца на кожата-friendly ткаенини.Соба нагласува : различни стилови на печатење направи тепих погледнете повеќе уникатна, прекрасна и декоративни естетика, погоден за соба декорација и фотографија реквизити.Различни апликација сценарија : погоден за деца соби, дневни соби, спални соби, или како тепих украси.Тоа е совршен подарок за семејство и пријатели за време на празници, Божик, и родендени.Ние нудиме различни големини и бои да се направи Погодна за секој план и област во вашиот дом.Услуга : Откако ќе најде тепих е дефектен, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе ви одговориме брзо рок од 24 часа.Димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm)Материјал : Висока густина простор памук, мека, не-бледнее, вода-абсорбента и не се лизга, погоден за деца на кожата-friendly ткаенини, доенчињата и малите деца може да ги користат со доверба.Уникатен печатење : различни стилови на печатење, симпатична, цртан филм, животни, модерна, ретро, смешни, хорор, итн.Погодни за повеќе наврати, децата индексирање душеци, игра душеци, спална соба и дневна соба нога душеци, бања абсорбента против пролизгување душеци, и може да се користи и како украсни теписи во дневната соба.Забелешка : Поради пакување проблеми, може да се набори на тепих само што добив, ве молиме да не грижете се, можете да сува тоа за неколку дена по чистење, набори, ќе исчезне.

Избор на купувачот..