• Ново
Brabantia - 209864 100889 Храна Отпад Caddy, 3L, Бела
zoom_in

Brabantia - 209864 100889 Храна Отпад Caddy, 3L, Бела

DEN 666.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Земја На Потекло : Белгија.Пакет Ширина : 18.5 Сантиметри.Пакет Висина : 18.6 Сантиметри.Пакет Должина : 14.5 Сантиметри.Оваа забава & пријателски храна отпад caddy со престој-отворање на капакот е совршен за депонирање на органски отпад во право за вашата кујна контра.

Избор на купувачот..