• Ново
Baofu Симпатична Панда Влажно и Суво Кеси Поставува Водоотпорен Обновливи Патување Плажа Бебе Крпа Пелена Влажно и Суво Кеси Организатор со Две Zippered Џебови за Костим
zoom_in

Baofu Симпатична Панда Влажно и Суво Кеси Поставува Водоотпорен Обновливи Патување Плажа Бебе Крпа Пелена Влажно и Суво Кеси Организатор

DEN 215.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Овој влажен и сув торба е направен од twill церада, која е светлина, трајни и еднократно.TPU дише водоотпорен мембрана е во прилог на внатрешниот слој за да се спречи истекување.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : вклучувајќи ги и голема торба на 11.8x14.2in и една мала торба 5.9x8.7in.Лесен за носење, на здрав справи со рака ви овозможува да прикачите на мокра торба за шетач или висат тоа секаде, како што се врата се справи ,кула закачалка.ДВОЈНО ПАТЕНТ : две патент прегради за одвојување влажни и суви предмети.Секоја торба содржи "влажни" и суво" дел, и двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети.MULTIFUNCTIONS : содржи две вреќи.Големи кеси може да се користи како простор за пелени, костими за капење, крпи, спортски, костими за капење, итн.Мали парчиња се погодни за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.ПРИЛИКИ : Совршен за мајката и бебето прошетка, патување, плажа, базен, теретана, итн.Погоден за чување на пелена кеси, градите пумпа делови, чување на валкани влажни спортски и пливање, шорцеви, чување на кутре обука душеци, голем патнички влажни кеси кои може да се сместат toiletries, облека на децата, бебе производи и влажни бански костуми perfect.Спецификации: Материјал : Twill мушама.Димензии : голема торба на 11.8x14.2in и една мала торба 5.9x8.7in.Тежина : 130g.Задоволството на клиентите е нашата основна цел Baofu нуди убаво дизајниран кеси, дневни потреби,дома декорација, итн., додавање на контакт на стилот на секој дом.Дали сакате да го додадете дневни потреби за себе или да го најдете начини да ги красат вашата соба, Baofu можат да ги задоволат вашите потреби!Baofu мисијата е кориснички-ориентирана, и задоволството на клиентите е она што се извршуваат.Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителна занает дизајн.Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ги задоволат потребите на нашите клиенти и да се постојано подобрување на нашите производи.Ние ќе се придржуваат до одлични пред-продажба и услуга по продажбата во комбинација со квалитетни производи за да стане повеќе совршен Продавачот.Топло Совети: Ако имате било какви прашања, или имате било какви предлози за нашите производи, слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние сме желни да се слушне твојот глас!.

Избор на купувачот..