• Ново
ZIZO Гром Серија за iPhone X Случај на Воена Одделение Капка Тестирани со Екран Заштитник, Потпирачот и Holster iPhone Xs ТЕН КАВЕР-Зелена
zoom_in

ZIZO Гром Серија за iPhone X Случај на Воена Одделение Капка Тестирани со Екран Заштитник, Потпирачот и Holster iPhone Xs ТЕН КАВЕР-Зелена

DEN 287.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Заштита : На Zizo [Гром Серија] ги исполнува 12 ft.Воена Одделение 810.1-G Compliancy.Овластен да го заштитите вашиот телефон.Флексибилност : Со најмногу 10 боја варијации за да изберете од, на Zizo Гром Покрие обезбедува совршена платформа за да го изразат вашиот стил.Бескрајни Можности : Опремен со вграден-во потпирачот, сега можете да уживате во вашиот телефон рацете слободни.i Phone X Екран Заштитник : А Zizo [Молња Shield] 0.33 mm 9 H цврстина и 100% јасност Калено Стакло Екран Заштитник е вклучено бесплатно со секое купување.i Phone X / XS Случај : Zizo [Гром Серија] е компатибилен со Apple i Phone X / XS.Zizo Гром случај е компатибилен со Zizo Безжична Чи Полнач.

Избор на купувачот..