• Ново
Sonix Облачно (Виножито Cloud) iPhone 11 Про Max [10ft Капка Тестирани] Заштитна Јасен Случај за Apple iPhone Xs Max, iPhone 11 Про Max
zoom_in

Sonix Облачно (Виножито Cloud) iPhone 11 Про Max [10ft Капка Тестирани] Заштитна Јасен Случај за Apple iPhone Xs Max, iPhone 11 Про

DEN 330.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајниран да се совршено да се вклопи во вашиот i Phone 11 Про Max.Капка Тест Уверение (UL) – 360 форма фактор обезбедува заштита околу сите страни на телефонот (6. 6 стапки Воена Капка Тест за Сертификација).Тенок и лесен, со кренати шок абсорбента гума страни, beveled камера дупка дизајн за леќа заштита, анти-нула УВ слој, и лесно-притиснете заштитени копчиња за рационализација на употребливост.Компатибилен со безжично полнење!.Вклучува Sonix Доживотна Гаранција.Овој случај е тенок и лесен, без да се жртвува за заштита.Воена Капка Тест Уверение (UL) .Јасно назад, заштитна тешко надворешната школка, шок абсорбента страни и анти-нула слој.Направен за оние кои сакаат модерни технологии додатоци, без да се загрози заштита или квалитет.

Избор на купувачот..