• Ново
EuisdanAA Пластични Дома Ѓубре Може Отпад Корпа за Ѓубре Торба Клип Пластична Кеса Против Пролизгување Клип Менгеме 5.7 х 1.5 x 1cm 10pcs Сина(Cubo де basura де plástico para el hogar Cubo де basura
zoom_in

EuisdanAA Пластични Дома Ѓубре Може Отпад Корпа за Ѓубре Торба Клип Пластична Кеса Против Пролизгување Клип Менгеме 5.7 х 1.5 x 1cm

DEN 2287.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Ѓубре Може да Клип, Боја : Сина; Материјал : Пластични, Вкупната Големина : 5.7 х 1.5 x 1cm/2.2" x 0.6" x 0.4"(L*W*H), Пакет Содржина : 10pcs x Ѓубре Може да Клипови.Направени од високо квалитетни пластични материјали, меки и удобни рака чувство, еколошки и издржливи.Притиснете го на работ на корпата за ѓубре, удобен и практичен,лесен за употреба.Клипот ѓубрето, кеса за ѓубре може да edge, Не треба да се грижите за кеси за отпадоци се лизга во.Двоен-мило дизајн, лесно да се поправи со кошница или може да се.Евтини и вредни.(Diseño де doble ranura, fácil де arreglar един canasta о lata.Barato y valioso.Клипот ѓубрето, кеса за ѓубре може да edge, не треба да се грижите за кеси за отпадоци се лизга во.Широко се користи во хотели, ресторани, семејството, повеќе пригоден, кујна, итн.(Sujete ла bolsa де basura en el borde del bote де basura, ти не tendrá que preocuparse por el deslizamiento de las bolsas де basura.Ampliamente utilizado en hoteles, restaurantes, familia, más conveniente, cocina, итн.Euisdan AA Пластични Дома Ѓубре Може Отпад Корпа за Ѓубре Торба Клип Пластична Кеса Против Пролизгување Клип Менгеме 5.7 х 1.5 x 1cm 10pcs Blue Made на пластични материјали, триаголник забите, против пролизгување дизајн, корисни дома додаток.Широко се користи во хотели, ресторани, семејството, повеќе пригоден, кујна, итн.Само клип ѓубрето, кеса за ѓубре може да раб.Широко се користи во хотели, ресторани, семејството, повеќе пригоден, кујна, итн.Веќе не мора да се грижите за кеси за отпадоци се лизга во.Ѓубре торба држачот за пластични кеси остава стојат виси преносни логорување на отворено table кабинет вратата автомобил пред седиштето.Спецификација : Име на Производ : Ѓубре Може да Clip Color : Blue Material : Plastic Total Големина : 5.7 х 1.5 x 1cm/2.2" x 0.6" x 0.4"(L*W*H)Пакет Содржина : 10pcs x Ѓубре Може да Clips Note : 1. Поради снимање и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.2. Варијабилноста на 3-5 мм е можно поради мерниот процес.Опис на Spanish Cubo де basura де plástico para el hogar Cubo де basura Клип де bolsa де basura Bolsa де plástico Abrazadera де клип antideslizante 5.7 х 1.5 x 1cm 10pcs Azul Nombre del producto : Клипот став bote де basura, Боја : Azul; Материјал : Plástico, Tamaño вкупно : 5.7 х 1.5 x 1cm / 2.2" x 0.6" x 0.4" (L * W * H), Contenido del paquete : 10 piezas x Клипови став botes де basura Hecho де материјал plástico де алта calidad, sensación де mano suave y cómoda, respetuoso con el medio ambiente y duradero.Presiónelo en el borde del bote де basura, conveniente y práctico, fácil де usar.Sujete ла bolsa де basura en el borde del bote де basura, ти не tendrá que preocuparse por el deslizamiento de las bolsas де basura.Diseño де doble ranura, fácil де arreglar един canasta о lata.Barato y valioso.Sujete ла bolsa де basura en el borde del bote де basura, ти не tendrá que preocuparse por el deslizamiento de las bolsas де basura.Ampliamente utilizado en hoteles, restaurantes,.

Product Name:
Garbage Can Clip
Color:
Blue
Material:
Plastic
Total Size:
5.7 x 1.5 x 1cm/2.2 x 0.6 x 0.4(L*W*H)
Package Content:
10pcs x Garbage Can Clips
1. Due to the shooting and screen setting difference, the color of the item may be slightly different from the pictures. :
2. Variability of 3-5 mm is possible due to measurement process. :
Description in Spanish :
Cubo de basura de plástico para el hogar Cubo de basura Clip de bolsa de basura Bolsa de plástico Abrazadera de clip antideslizante 5.7 x 1.5 x 1cm 10pcs Azul :
Nombre del producto:
Clip para bote de basura, Color
Hecho de material plástico de alta calidad, sensación de mano suave y cómoda, respetuoso con el medio ambiente y duradero. :
Presiónelo en el borde del bote de basura, conveniente y práctico, fácil de usar. Sujete la bolsa de basura en el borde del bote de basura, ya no tendrá que preocuparse por el deslizamiento de las bolsas de basura. :
Diseño de doble ranura, fácil de arreglar con canasta o lata. Barato y valioso. :
Sujete la bolsa de basura en el borde del bote de basura, ya no tendrá que preocuparse por el deslizamiento de las bolsas de basura. Ampliamente utilizado en hoteles, restaurantes, :

Избор на купувачот..