• Ново
Dixon B5101E075CC-F B5101 Серија Пеперутка Вентили со Вертикална Пролет се Врати Actuation, Нормално Отворен, 3/4
zoom_in

Dixon B5101E075CC-F B5101 Серија Пеперутка Вентили со Вертикална Пролет се Врати Actuation, Нормално Отворен, 3/4

DEN 12416.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

B5101 Серија Пеперутка Вентили со Вертикална Пролет се Врати Actuation.Стил Нормално Отворена.Големина 3/4", Се Стега.Седиштето EPDM.Нерѓосувачки Челик.Предаден целосно собрани, вклучувајќи ги и пневматски actuator и монтажа заградата собранието.Изградба : Вертикална пролет се врати пневматски канистер стил actuator, EPDM Elastomers.

Избор на купувачот..