• Ново
Elkay Пластика SS1016 мили StratoGrey Статични Оклопна Торба, 10 x 16, Сива (Случај на 500)
zoom_in

Elkay Пластика SS1016 мили StratoGrey Статични Оклопна Торба, 10 x 16, Сива (Случај на 500)

DEN 1149.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Погребан метална конструкција.Фарадеј заштита.Проѕирен за лесна идентификација на содржината. 3/8" од страна на печатот.Амин Слободни внатрешни работи.Погребан метална конструкција обезбедува двојна заштита од статички празнење.Амин/amide-слободен внатрешни работи нема да ги кородираат поликарбонат површини и произведува не outgassing.Полу-транспарентен материјал овозможува лесно идентификување на содржината.Бидејќи овие кеси се целосно топлина запечатува содржината се ефикасно заштитени од влага и странски разлика.На 3/8" од страна на печатот обезбедува пакување интегритет во текот на складирање и ракување.Elkay се фокусира на дефект превенција наспроти дефект откривање на гради квалитет во секоја торба.

Избор на купувачот..