• Ново
Kool Vue Моќ Огледало За 2011-2014 Ford F-150 Патнички Страна Загрева W/Меморија
zoom_in

Kool Vue Моќ Огледало За 2011-2014 Ford F-150 Патнички Страна Загрева W/Меморија

DEN 5217.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

*** Ве молиме Проверете fitment за вашето возило Година/Направат/Модел на компатибилност паѓачкото мени / табелата.Нема промена е потребно.Слики да го опишат вистинскиот објект и потребните компоненти ***.Без Автоматско Затемнување / Без Слепа Точка Функција / Во-домување Сигнал Светлина / копче за Виткање / Моќ Стакло / Загреан / Со Меморија / Со Puddle Светлина.Се вклопува Дел Броеви : BL3 Z17682 EA / FD228 ER-S / FO1321412. 1-година Kool Vue ограничена гаранција.Овој Нов Огледало е изградена според највисоките стандарди на квалитет и прецизни спецификации.Шерман Замена Дел Компатибилен со FORD F-150 Патнички Страна Огледало надвор rear view (Partslink Број FO1321412).

Избор на купувачот..