• Ново
Flsofot Мини LED Светилка Keychain - Отворено Кампување Качување Светлина Мини КОЧАН Keychain Светлина Keychain Protable Мали Keychain Светло Напојува од Батерии за Надворешна Патување(Не
zoom_in

Flsofot Мини LED Светилка Keychain - Отворено Кампување Качување Светлина Мини КОЧАН Keychain Светлина Keychain Protable Мали Keychain

DEN 330.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Висока Осветленост] - светла фенерче има моќни LED да се обезбеди осветлување на максимум.Со умерена употреба(имајте на) за само 3 AAA батерија(не се вклучени), доволен за да се светлина на вашиот пат и светлина на малите темни простор. [Погодно да се Носат] - Мини светилка keychain мерки за 62*36*15mm, ова мали димензии и мала тежина може да ви овозможи лесно да го стави во џебот, чанта, или може да се обеси на училиште торба. [Лесно да се Работи] - Кликнете го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ, да се префрлате помеѓу 3 светлина режими, кој е лесно да се работи за двете деца и возрасни, и преносни да се носат за да ја користите секој ден. [3 Осветлување Режими] - Нашите keychain светилката има 3 осветлување сцени, силната светлина, слаба светлина, треперење.LED висок режим на мала светилка е многу светла и место зрак е широк.Дури и ако го промените да го ДОВЕДОА место светло ниска режим, што е доволно за секојдневна употреба. [Широк Спектар на Апликации] - Мини светилка е ставена на тест во речиси секоја околност може да се замисли.Како што кампување, риболов, ноќта безбедност, читање во текот на ноќта, backpacking, одење, работат и се повеќе.Отворено Кампување Качување Светлина Мини КОЧАН Keychain Light Feature : Кога ќе треба осветлувањето и да се најде дека не е светло наоколу, кога ќе се шетаат во мрак без светлина или сте во потрага за нешто што е паднат под кревет, ќе треба нашата мини LED светилка keychain.Преносни и лесен за користење, нашите мини LED светилка keychain е совршен светло да има додека ноќта пешачење, планинарење, риболов, кампување, или вонредна употреба.SPECIFICATIONSRated Моќ : 3 WProduct Големина : 6x4x1.5cm Product Боја : Црвена, Зелена, Портокалова, Blue Battery модел : AAA батерија (Не се Вклучени)3 Осветлување Начини : Силна Светлина, слаба Светлина, Flicker Package Вклучува : 1*Мини LED Светилка Keychain NOTEDue да прирачник мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.

Избор на купувачот..