• Ново
Retanan Кујна Складирање Полица, 3-Вратоврска Кујна Бејкер е Багажник, Прилагодливи и Фиксна Кат Полица Кујна, Фурна Полица Дневна Соба Полица,82x30x38cm
zoom_in

Retanan Кујна Складирање Полица, 3-Вратоврска Кујна Бејкер е Багажник, Прилагодливи и Фиксна Кат Полица Кујна, Фурна Полица Дневна

DEN 276.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Цел : Место на полиците во кујната и бањата, која може да се зголеми на вертикална простор и да се обезбеди доволен простор за складирање, погоден за повеќе сцени.Носивоста : Тоа може да носи тежината на 50kg, структурата е задебелена и структурата е стабилна, анти-капка, безбеден и сигурен.Слободно стигнале шлиц рек : ширина на кујната за складирање може да се прилагоди по волја, така што ќе можат повеќе лесно да ги собереш и место на сите предмети.Безбедност : аглите се мазни и фини и убави.На заоблени агли ќе не боли вашите раце.Не се лизга нога влошки ќе се утврдат на полицата и не ќе се движат.Покачување на оградата и guardrails да се спречи предмети од паѓање. ✅【НИ Брз Брод &100% Гаранција】 Директно доставени во рок од 3 до 8 дена , понуда враќање или размена на услуги за сите продажба на стоки!Retanan обезбедува со 24hrs продажба на услуги, што може да се направи сте продавница без да се грижите.нашиот тим ќе се обезбеди професионална техничка поддршка ако ви се исполнат проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас." Додади во Кошничка" сега!.Прилагодливи И Фиксна Кат Полица Кујна, Фурна Полица Дневна Соба Полица Функција : Количина : 1 Материјал : железо + боја Боја : Црна Производ големина : 82x30x38cm Пакување големина : 41 X39.4 X10.2cm Тежина : 5.6 КГ Производ оптоварување : 50kg Спецификации : Цел : Место на полиците во кујната и бањата, која може да се зголеми на вертикална простор и да се обезбеди доволен простор за складирање, погоден за повеќе сцени.Носивоста : Тоа може да носи тежината на 50kg, структурата е задебелена и структурата е стабилна, анти-капка, безбеден и сигурен.Слободно стигнале шлиц рек : ширина на кујната за складирање може да се прилагоди по волја, така што ќе можат повеќе лесно да ги собереш и место на сите предмети.Чистење : Водоотпорен и rustproof, лесен за чистење на дамки, чистење и санитација е поудобно.Безбедност : аглите се мазни и фини и убави.На заоблени агли ќе не боли вашите раце.Не се лизга нога влошки ќе се утврдат на полицата и не ќе се движат.Покачување на оградата и guardrails да се спречи предмети од паѓање.Пакетот Вклучува : Полица x1 A пакет на screws Manual x1.

Избор на купувачот..