• Ново
XHZH Пластовидно Полица Кујна Повеќенаменски Полици,Мулти-Функционални Countertop Складирање Провизии Полица, Издржливи Метална 0824
zoom_in

XHZH Пластовидно Полица Кујна Повеќенаменски Полици,Мулти-Функционални Countertop Складирање Провизии Полица, Издржливи Метална 0824

DEN 1194.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Уреден дом : Се неуредна работи здодева вас?Земете овој сет на полици за складирање дома, тие може да ви помогне лесно да се продавница леќата шишиња, садови и садови, како и toiletries, и да им даде ексклузивно од дома!.Совршена големина : полица големина е 31cm/l2.2in широк и 28cm/11in висока 15.5 cm/6. Lin е погоден за повеќето кабинети или кабинети.Инсталацијата е едноставна и лесна за користење.Одличен производ материјал : употреба на практични висок квалитет на јаглероден челик и.Стабилна структура и висок квалитет може да ви донесе висок квалитет искуство.Елегантен дизајн : Оваа полица има елегантен дизајн и лесно можат да бидат ставени на еден countertop или кабинет.Тој е дизајниран за да го зголеми просторот ефикасност и направете ја вашата канцеларија или дома изгледа организирани.По-продажбата на услугата : Драг пријател, тоа е лесно оштетени за време на транспортот.Ако примите оштетени производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Се се уште се грижиш за нередот дома?Земете овој сет на полици дома, тие може да ви помогне лесно да се продавница леќата шишиња, чаши и toiletries, и да им даде ексклузивно од дома!Погоден за повеќето кабинети или кабинети.Инсталацијата е едноставна и лесна за користење.Користете практични висок квалитет на јаглероден челик, стабилна структура, со висок квалитет, и да ви донесе висок квалитет искуство.Оваа полица е елегантно дизајниран и лесно може да се постави на шалтер или кабинет.Не само што е добар изглед, тоа исто така може да се користи во кујната, бањата, и за статистика.Тој е дизајниран за да го зголеми просторот ефикасност и направете ја вашата канцеларија или дома изгледа организирани.Боја : white Material : Metal Specifications : Должина 31cm/l2.2in, ширина 28cm/11in, висина 15.5 cm/6in.Големината детали се мерени рачно, со грешка од 1-3 см.Поради бојата разликата меѓу екранот и светлината, сите производи се предмет на вистински производ; молиме обратете се на вистинскиот производ.Бидејќи ние сме меѓународна продавачот и употреба меѓународната логистика, времето за испорака е 15-35 работни дена.Ако не сте добиле стоката за долго време, ве молиме контактирајте со нас.Драги пријатели, тоа е лесно оштетени за време на транспортот.Ако примите оштетени производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ви благодариме за вашето разбирање.Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.Добредојдовте на нашиот магазин следниот пат.

Избор на купувачот..