• Ново
Levitating Bluetooth Звучници,НЛО Говорникот Лебдат На Маса Светилка,360 Степен Ротација,Безжично Полнење,Магнетни Лебди Јазик за Домашна Канцеларија Оркестарот/Репродуцир?
zoom_in

Levitating Bluetooth Звучници,НЛО Говорникот Лебдат На Маса Светилка,360 Степен Ротација,Безжично Полнење,Магнетни Лебди Јазик за

DEN 3119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Bluetooth Звучници и Ноќ светлина】:ПРЕМИЈА ПОДАРОК,тоа е Bluetooth звучници и, исто така, една ноќ светлина,нашиот производ вклучува и магнетен levitation технологија.По ставање на НЛО на база на НЛО ќе stably лебдат во воздух на растојание од 8-10 cm од светилка сопственикот и ротира 360 степени.Единствена НЛО облик се совпаѓа со промена на бојата на светилка сопственикот.Тоа е високо-технолошки производ полн со футуристички смисла, што е многу погоден за вас да се стави на вашата канцеларија, дома или како подарок. 【Мулти-боја тебе】 : Во основа е вграден LED извор на светлина, која е стабилна.Вклучување на НЛО Bluetooth звучник,тоа ќе ви донесе романтични музички атмосферата; исклучување на НЛО Bluetooth звучник, тоа може да се користи како една маса светилка, декоративни светилки, ноќ осветлување, итн. 【Екстра Долг Изведба и Безжично Полнење】 : Bulit -во 1200m Ah литиум батерија,нека ви enioy на бас музика, од утро до вечер.НЛО Levitating Bluetooth слушалката користи безжични полнење технологија, па тоа може да биде наполнета кога levitating!. 【360 степени Подвижна се поврзува лесно со паметен Телефон, мобилен телефон, Лаптоп, компјутер, Mac и сите други Bluetooth уреди.Претседателот, исто така, се сеќава на вашиот последен уредот,кога ќе се стави на НЛО на, Bluetooth Слушалката автоматски ќе се вклучи и ќе ви овозможи повторно да се поврзе без никаков напор.Levitating Bluetooth Звучник.На Levitating Bluetooth Звучник обезбедува неверојатна звук и нејзиниот уникатен, преносни и мултифункционален звучник, со висок квалитет на производството на квалитетни и безбедни надворешното пакување.Впечатливи и уникатни НЛО форма&табела светилка база, со LED светло лента, за да ви овозможи со романтична музика атмосфера.НЛО звучници може да се користи независно и се лесни за носење, носејќи ве на незаборавно патување.

Избор на купувачот..