• Ново
Поставете A75 десна страна Шампон + средство за смекнување на косата Анти Коса Khaokho Talaypu Пеперутка Грашок&Лажни Daisy Билни DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Ли?
zoom_in

Поставете A75 десна страна Шампон + средство за смекнување на косата Анти Коса Khaokho Talaypu Пеперутка Грашок&Лажни Daisy Билни

DEN 1834.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

➩ Оваа група се вклучени со : Khaokho Talaypu Пеперутка Грашок&Лажни Daisy Билни Шампон 330 Мл.Здрава И Сјајна Коса Потемни Косата Намалување На Сива Коса. ➩ Десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата се Зајакне Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml. ➩ Наменети за подобрување и потемни косата. ➩ Khaokho е уникатен шампон комбинира Anthocyanin од Пеперутка Грашок, за да ја потемни косата. ➩ Со Флавоноиди и Terpene од Лажни Дејзи за да се спречи проседи коса.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)со цел да се подобрат и потемни косата.Khaokho е уникатен шампон комбинира Anthocyanin од Пеперутка Грашок, за да ја потемни косата.Со Флавоноиди и Terpene од Лажни Дејзи за да се спречи проседи коса.Ова дуо на моќни, 100% природни активни состојки е споен во нашата 9-Бесплатно, Силикон-слободна база за да ви даде претрпел, здрава и сјајна коса.Матичен Број : 10-1-6100033561.Насоки : Масажа во влажна коса и скалп.Пенливата до нежно.Исплакнете темелно.Се повторува ако е потребно.Големина : 330ml/Bottle Lyo Шампон + Балсам Против Губење на Косата се Зајакне Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml.Хигиена на производот за косата и скалпот.Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.Клучни состојки : Свежа, Органска Алое вера : Додавање на влага косата и скалпот.Намалување на првут и иритација на скалпот.Масло од чајно дрво : Намалување на oiliness, првут, и во главата.АХА : Креирај нова силна клетки за замена на смрт на клетките.Го чисти скалпот ефикасно.Provitamin Б5 : Заштита на косата и скалпот.Спречување на влага во косата.Витамин Е : Додавање на влага косата и скалпот.Спречување на косата од надворешните загадување.Производ Функција.Намалување на губење на косата.Зајакнување на коренот.Намалување на oiliness на скалпот.Ослободување Чешање на главата и првут.Одложување предвремена побелена коса.За најдобар резултат, користете со LYOs' шампон, клима уред, и косата тоник.Насоки : се Применува на мокра коса и масирајте нежно.Исплакнете. (Секојдневна употреба, 5-8 кз.секој).Се однесува на мокра коса по shampooing.Отсуство на.

Избор на купувачот..