• Ново
Анти-Прашина Читање Е Билет За Авантура Персоналните Устата Ракав Устата Guard Мие Лицето Bandanas Balaclava Обновливи
zoom_in

Анти-Прашина Читање Е Билет За Авантура Персоналните Устата Ракав Устата Guard Мие Лицето Bandanas Balaclava Обновливи

DEN 95.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1,Устата Ракав Обновливи Устата Guard Е 100% Полиестер Влакна。. 2,Големина (Без Еластична Бенд) : 17.5 cm X 12cm / 6.8 "X 4.7"。. 3,Тоа Е Многу Мека, Дише, Отпорен На Вода, Перат, Со Копчиња Да Се Прилагоди На Стегање, И Да Го Промените Според Вашите Сопствени Лицето Контура, Па Како Да Се Избегне Оставајќи Траги На Вашето Лице По Полетување.Заштита На Вашата Уста И Лице Од Прашина. 4,Персоналните Мода Шема ,Ова Може да Биде Добар Избор за Подарок За Вашето Семејство, Пријатели, Љубовници За Родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, денот на Благодарноста И Други Значајни Денови. 5,Рака Мие Препорачува, Не Кајгана。. 100% Полиестер Влакна rn Тоа Е Многу Мека, Дише, Отпорен на Вода, Перат, Со Копчиња Да се Прилагоди На Стегање, И Да Го Промените Според Вашите Сопствени Лицето Контура, Па Како Да се Избегне Оставајќи Траги На Вашето Лице По полетување.Заштита на Вашата Уста И Лице Од Прашинаrn Preventable : Прав, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Чад, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, Итн.rn Great Подарок : Ова Може да Биде Добар Избор за Подарок За Вашето Семејство, Пријатели, Љубовници За Родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Среќна Нова Година, денот на Благодарноста И Други Значајни Денови.

Избор на купувачот..