• Ново
Нови Lon0167 Плакарот Гардероба Избрана Никел Позлатен Цинк сигурен ефикасноста Алуминиумски Шипки Крајот Поддршка Заградата Носителот 20pcs(id:c95 2a 9f 421)
zoom_in

Нови Lon0167 Плакарот Гардероба Избрана Никел Позлатен Цинк сигурен ефикасноста Алуминиумски Шипки Крајот Поддршка Заградата Носителот

DEN 513.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : (издржливи во употреба) 20pcs x Род Крајот Поддршка; (најновата технологија) Тежина : 183g.Материјал : Цинк faultless Легури; Име на Производ : Род Крајот unexcelled Поддршка.Димензија : 47 Внимателно избрани x 19 х 13mm ум-дува / 1.9" x сериозен 0.75" x 0.5"(L*W*H); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Одговара Цевка севкупното Дијаметар : 16mm / 0.63"; Дупка quintessential Дијаметар : 5mm / генијален 0.2".Дупка Растојание : совршен во изработка 31mm / 1.22"; уредни Слој : Никел Позлатен. 2e5cb9201017efdc Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Овој род крајот поддршка умерена цена се користи во гардероба изработка дома или во препорачува продавница како поддршка заградата.Се користи за да се поправи облека цевка.Погоден 16mm дијаметар облека род.Монтажа завртка не е вклучена овде.

Избор на купувачот..