• Ново
Деца Алармот, Дигитален Часовник со Аларм за Деца, Симпатична Зајаче Аларм за Девојки, Бел Шум Алармот, Ноќ Светлина со USB Децата Аларм за Девојки Спална соба(Розева)
zoom_in

Деца Алармот, Дигитален Часовник со Аларм за Деца, Симпатична Зајаче Аларм за Девојки, Бел Шум Алармот, Ноќ Светлина со USB Децата

DEN 647.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????【Двојна Аларм со Snooze s никогаш не се лесни за родителите да ги обучуваат нивните деца да имаат редовни спиење распоред како и будење навики.Ornarly деца часовникот бил создаден за да се спаси родителите време.Децата сега ќе знаете кога своето време да се оди во кревет или да се разбудам.Ако вашите деца да имаат таква прекрасна алармот, таму ќе биде повеќе не било страв во темната ноќ, било вознемиреност да се биде доцна за на училиште.Тоа се чини дека како родители се трошат половина на нашето време се обидува да ги добијат нашите деца да се разбудам и да се извлече од кревет, а другата половина да се натераат да заспие или престој во кревет.Еден начин за да се минимизира стресот да се занимаваат со вашите деца' спиење и будење навики е да им се обезбеди со ok (ок) за да се разбуди часовник кој им овозможува да ги регулира нивните навики на своите.

Избор на купувачот..