• Ново
Рефлективна Изолација Штит, Топлотниот Штит, Топлинска Изолација Shield 16x50ft, 16x100ft, 24x50ft, 24x100ft, 48x50ft, 48x100ft. (16 x 25FT)
zoom_in

Рефлективна Изолација Штит, Топлотниот Штит, Топлинска Изолација Shield 16x50ft, 16x100ft, 24x50ft, 24x100ft, 48x50ft, 48x100ft.

DEN 666.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Силен, но лесен.Astm Заверена Класа 1 Класа Оган Отценети.Вода Доказ Двојно Двострано Metalized Филм Пена Базичен Материјал.НЕ СЕ ТОКСИЧНИ, НЕМА ДА ЈА ИРИТИРААТ КОЖАТА, ОЧИТЕ ИЛИ ГРЛОТО.Не ќе ги загубат своите перформанси и дава пареа бариера.Големина 16 инчен x 25 метри Силен, но лесни (1/4 инчи дебела) Оган Рејтинг Класа 1 / Класа (ги Исполнува сите Оган Кодови) Без влажност и влага (Водоотпорен) НЕ се ТОКСИЧНИ, НЕМА да ја ИРИТИРААТ КОЖАТА, ОЧИТЕ ИЛИ ГРЛОТО не Ќе ги загубат своите перформанси и дава Направени во САД Двојно Двострано Фолија со Затворен Мобилен Поли Пена Core Внатре.

Избор на купувачот..