• Ново
МОБ WR55X10956 Вистински ОЕМ Главниот Одбор за Контрола Собрание за ГЕ Фрижидери
zoom_in

МОБ WR55X10956 Вистински ОЕМ Главниот Одбор за Контрола Собрание за ГЕ Фрижидери

DEN 1670.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Што ИМАШЕ Апарати WR55 X10956 Главниот Одбор за Контрола Собрание е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел дизајниран и конструиран за да се точните спецификации.Замена на МОБ Апарати Фрижидер Главниот Одбор за Контрола Собранието, управува со функциите на фрижидер како што ладење и се одмрзне пати.МОБ Апарати WR55 X10956 Фрижидер Главниот Одбор за Контрола Собрание е PCBA (Печатени Коло Собрание) и има приближни димензии на L : 8" x W : 5" x H : 2".Висок квалитет на МОБ Апарати ОЕМ WR55 X10956 Фрижидер Главниот Одбор за Контрола Собрание е произведен со премиум материјали за издржливост и точно се вклопи, бидете сигурни да следете ги инструкциите во сопственици упатство при инсталирањето овој дел.Поправка на вашиот апарат со самодоверба кога ќе се избере Вистински МОБ Апарати Делови и Додатоци.Опис на производот Овој висок квалитет Вистински ОЕМ МОБ Апарати Главниот Одбор за Контрола Собрание (WR55 X10956) управува со функциите на фрижидер како што ладење и се одмрзне пати .Главниот Одбор за Контрола Собрание е PCBA (Печатени Коло Собрание) и има приближни димензии на L : 8" x W : 5" x H : 2".Ве молиме да се свесни дека овој дел е често погрешно се дијагностицира и бара електрични тестирање со volt/ohm метар за да се одреди ако тоа е дефектен и препорачливо е да го исклучите апаратот од сите алатки пред да инсталација на Главниот Одбор за Контрола.Од Производителот МОБ WR55 X10956 Главниот Одбор за Контрола Собрание за Фрижидер.Работи со следниве модели : General Electric CFCP1 NIYASS, General Electric CFCP1 NIYCSS, General Electric DSHF9 NGYACWW, General Electric DSHF9 NGYACBB ,General Electric CFCP1 NIYSS.Заменете го прекинува дел број WR55 X10774.

Избор на купувачот..