• Ново
Qiilu Нерѓосувачки Челик Паркинг Воздух Грејач Издувни Цевки,Оригиналната Стандард 2.5 cm/1in Внатрешен Дијаметар Дизел Гас на Пропустливи Црева (100cm)
zoom_in

Qiilu Нерѓосувачки Челик Паркинг Воздух Грејач Издувни Цевки,Оригиналната Стандард 2.5 cm/1in Внатрешен Дијаметар Дизел Гас на Пропустливи

DEN 522.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????Оригиналната стандард Донесува оригиналната стандард, по строга контрола на квалитетот на производството тим, квалитетот е сигурен, и директно може да се замени со стариот или оштетени. ????Високо-квалитетни материјали Овој воздух грејач цевка е направен од високо-квалитетни материјали, таписерии изработка, долго се искористи времето, трајни, не е лесно да се носат, отпорност на корозија, сигурен квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи. ????Поле на примена Погоден за возила со воздушни дизел греалки, тоа е практично додаток за вашиот сакан возило. ????Прецизност производство Прецизност производство, одлични перформанси, светла површина без burrs, од не ' рѓосувачки челик паркинг воздух грејач издувни цевки за здравје и безбедност. ????100% нов производ Секој од нашите производи има подложени на строга квалитетот на инспекции за да обезбеди дека производите на нашите клиенти се 100% сосема нов и не-деструктивни, обезбедување на вас со квалитет на услуги, безбеден и сигурен.Нерѓосувачки Челик Материјал.Сјајна Површина, Без Брус. 1 x Паркинг Грејач Цевка. 2 x Менгеме.Издржливи во Употреба.Носат Отпорни.Отпорен На Корозија.Погоден за возила со Воздушни Дизел Грејачи.Нерѓосувачки Челик Material Shiny Површината Без Брус. 1 x Паркинг Грејач Pipe2 x Менгеме.

Избор на купувачот..