• Ново
Fontanini 91881 Девојка со Цвеќиња, Liliana 5 Скала Nativity Figurine
zoom_in

Fontanini 91881 Девојка со Цвеќиња, Liliana 5 Скала Nativity Figurine

DEN 540.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од полимер, речиси нераскинливо материјал.Дел од 5" Скала Колекција.Рачно изработени италијански производ, произведен и дизајниран во подножјето на Тоскана.Fontanini nativities се ценети за својата lifelike sculpting, прецизен рака сликарство и внимание на детали.Бидете сигурни да проверите Fontanini 55606 Цвет Штанд кој coordiates со Девојка со Цвеќиња, Liliana.

Избор на купувачот..